אפטר יו הנה חברת קידום אתרים ושיווק באינטרנט אשר מאז שנת 2008 פועלת בהצלחה רבה בשוק המקומי והבינלאומי.

פרט לשירות האישי והצמוד, חברת אפטר יו משלבת בין טכניקות קידום אתרים מסורתיות לבין שיטות ייחודיות, אשר מוכיחות את יעילותן בכל פעם מחדש ומבטיחות תוצאות מעולות הנשמרות לאורך זמן. כך, לשם הדגמה, פעלה החברה בנחישות ובהצלחה גם במקומות מהם חששו מקדמים אחרים, כגון קידום אתרי פלאש בדרכים חכמות ואפקטיביות, שאינן פוגעות במראה האתר.

באפטר יו מאמינים שתהליך קידום אורגני איכותי צריך להוביל לא רק להגדלת התנועה לאתר, אלא גם לשיפור ההמרות ולהגדלת מעגל הלקוחות הפוטנציאליים שלו. לכן, תהליך העבודה באפטר יו כולל אפיון ממוקד, תוכנית קידום מפורטת ותהליך אופטימיזציה נכון לאתר הלקוח תוך שימת דגש על חיזוק המותג.

עקרונות החברה

אפטר יו בנתה לעצמה מוניטין כחברת קידום אתרים מובילה שעקרונותיה מושתתים על אמינות, יציבות, שירות מסור ללקוח וכמובן, אלפי תוצאות בעמוד הראשון ב-Google בביטויים החזקים והתחרותיים ביותר ברשת.

השילוב בין איכות השירות הגבוהה והתוצאות בשטח היקנו לחברה מעגל לקוחות רחב ושבע רצון.

בעולם דינאמי שמשתנה ומתפתח ללא הפסקה, אפטר יו מתקדמת עם הזמן – הכל בזכות מערכות הקידום והניטור המפותחות, הנחישות הרבה, השירות המקצועי והאנשים היצירתיים אשר מתאימים ללקוח את השירות הטוב ביותר להשגת מטרותיו. כל זאת, תוך ניהול מיטבי ומחושב של המשאבים המושקעים בתהליכי האופטימיזציה והקידום של כל אתר.

 

ב 2018 אפטר יו נכנסה לעולם ה E-Commerce בתחום התכשיטים
והתחילה לשווק לייצור ולשלח לכל רחבי העולם תכשיטים בעיצוב אישי
תחת המותג JoyamoJewelry.com